Mesaj Gönder

Adrasan Suluada (Maldivler) Yat Turu

Adrasan Suluada (Maldivler) Yat Turu  /  

Antalya Çıkışlı

Tur Programı

Adrasan Suluada (Maldivler) Yat Turu

SULUADA (BÖLGESEL ADIYLA MALDİVLER) özellikle Akdeniz foklarının barınağı olan SULU ADA böbrek hastalarının taş ve kum düşürmesinde faydalı olduğu söylenen soğuk suyun çıktığı yer mutlaka gidilmesi gereken yerlerdir. Tur programını detaylı açıklamadan önce belirtmek isteriz ki biz, özel tekne turları yaptığımız için programlarımızı hava şartları, koyların doluluk oranı ve misafirlerimizin arzuları doğrultusunda belirliyoruz. Diğer tur tekneleri ile aynı koyları paylaşmak yoğunluğa sebep olduğu için misafirlerimizin kendilerini rahat ve özgür hissedebileceği sakin koyları tercih ediyoruz. 

Turumuza ilk olarak bir günaydın ile sabah 07:30 da sizleri bulunmuş olduğunuz ana caddelerde ki güzergahınızdan alarak başlıyoruz

 Adrasan limanında bizleri bekleyen yatımıza yerleşip saat 10:30 da kendimizi akdenizin soğuk ve berrak sularına bırakıyoruz. İlk olarak SULU ADA da ilk molamızı 2 saat olarak veriyoruz. Suluada sonrası Teknemiz Amerikan Koyu ve Kargıcak koylarında da 1'er saat yuzme molaları verillmektedir. Yatımız her koyda ortalama bir saat yüzme ve güneşlenme molası vermektedir. Bu esnada yine denizin bizlere ikramı olan balıklarımız yanında ev yemeği tadında ki mezelerimiz ile öğlen yemeğimizhazır olurken demir atan yatımızda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından bir başka koya doğru hareket ile günün sonuna doğru gelirken akşam günün yorgunlugunu ikramımız olan meyve - çaylarımızı yudumlayarak limana 17:30 de dönüyoruz.

Liman da Teknemiz den İniyoruz. Adrasan da 1 Saat Serbest Zaman Veriyoruz. Adrasan da Sahil Keyfimizden Sonra Aracımıza binerek Antalya’ya Hareket ediyoruz. 20:30 civarı almış olduğumuz noktalar da sizlerle vedalaşarak bir sonraki turumuzda sizleri tekrar aramızda görmek temennisi ile ayrılıyoruz. Hoş çakalın dostça kalın bizimle kalın katılımınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz.

NOT : DENİZ DEKİ DALGA DURUMUNA GORE UGRANACAK KOYLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR. ALTERNATİF KOYLARA GİDİLECEKTİR.

 

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

  • Program dahilindeki tüm ulaşımlar
  • Yat gezisi
  • Yat’ta öğle yemeği
  • Rehberlik hizmetleri

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Yemekte ve teknede yapılacak ekstralar ve içecekler

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Turumuza ilk olarak bir günaydın ile sabah 07:30 da sizleri bulunmuş olduğunuz ana caddelerde ki güzergahınızdan alarak başlıyoruz

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
Tüm Fırsatlarımızdan Haberdar Olun!