We will call you
İsim Soyisim
Telefon Numarası
E-Mail
Arama Zamanı
Tatilinizi Birlikte Planlayalım
0242 323 95 05
Harita

Wome Deluxe

Müsait odalarda fiyat ara !
den başlayan
En Düşük Fiyat ve Tarih
 • Online Rezervasyon
 • Galeri
 • Otel Açıklama
Sadece Otel
Otel + Uçak
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
< %=Translate("Filtreleri Temizle<") %>
Diğer Uçuşlar

Wome Deluxe Photos and Videos

Notlar
Kendine ait aile ve bayanlara özel kumlu plajlarıyla yemyeşil bir ormanın tam ortasında bulunan lüks bir tatil köyü. Bu dinlendirici alkolsüz tesiste bayanlara özel ve erkeklere özel spa merkezlerinin yanı sıra 10 yüzme havuzu bulunuyor.
Konum
Tesis, Gazipaşa Havalimanına 70km, Alanya merkeze 27km, Antalya havalimanına 95km mesafededir. 
Hakkında
Alanya’nın Avsallar bölgesinde İncekum Tabiat Parkı’nın içinde yer alan Wome Deluxe, yaklaşık 1800 kişilik yatak kapasitesi ile 120.000 metrekarelik bir arazide yer alan alkolsüz 5 yıldızlı bir tatil köyüdür. Helal özellikli tatil köylerinin öncülerinden olan otel, bayanlara özel ve erkeklere özel ayrı alanlarda hizmet veren plaj, güneşlenme terası, açık ve kapalı yüzme havuzları ve spa merkezlerine sahiptir. Tamamen helal yiyeceklerden oluşan restoranları ve kafeleri ile misafirlerine günün her saati lezzetli yiyecek ve içecekler sunmaktadır. Wome Deluxe, çam ormanları içinde, Akdeniz’in berrak sularına karşı lüks ve konforlu bir konaklama deneyimi sağlamaktadır.
Wome Deluxe helal özellikli tesisleri ile dünya çapında bir üne sahiptir. Bay ve bayanlara ayrı hizmet veren özel plajlar, havuzlar, güneşlenme terasları, spa merkezleri gibi olanakların sunulduğu tesiste, sadece bayanlara hizmet veren alan 10.000 metrekaredir.
Restoran, cafe ve atıştırma büfelerinde yalnızca helal yiyecekler sunulmaktadır ve otel tamamen alkolsüzdür.
Servis Konsepti

Alkolsüz Herşey Dahil

Geçerli konsept saatlerinde:Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, ikramlar ve çay saati, tesisin belirlemiş olduğu alkolsüz içecekler servis edilir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

07:00 - 10:00:Kahvaltı
10:00 - 10:30:Geç Kahvaltı
10:00 - 00:00:Pastane
11:00 - 16:00:Snack
12:30 - 14:00:Öğle Yemeği
16:00 - 17:00:Çay Saati
19:00 - 21:00:Akşam Yemeği
23:30 - 00:00:Gece Çorbası

Barlar
10:00 - 17:00:Snack Bar
10:00 - 00:00:Kır Kahvesi
10:00 - 02:00:Lobi Cafe
23:00 - 02:00:Disko


Ortadoğu ve Hatay Mutfağı A'la Carte Restaurant
Deniz Mahsülleri A'la Carte Restaurant
Akdeniz Mutfağı A'la Carte Restaurant

*A'la carte restaurantlar 20:00-23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ücretsiz Olanaklar
 • Koşu
 • Basketbol
 • Fitness
 • Voleybol
 • Mini Futbol
 • Masa Tenisi
 • Tenis
Ücretli Servisler
 • Bowling
 • Oyun Salonu
 • Bilardo
 • Tur ve Gezi Organizasyonları
Çocuk Konsepti
Wome Deluxe her yaştan misafirine sınırsız eğlence ve aktivite sunmaktadır. Çocuklara özel 4 adet yüzme havuzu yanı sıra 4-12 yaş arası çocuklar için profesyonel bakıcıların gözetimi altında bulunacakları bir mini club bulunmaktadır. Burada yaşıtları ile birlikte eğitici oyunlar oynayabilir, el becerisi aktiviteleri yapabilir ve öğrenirken eğlenebilirler.
Çocuk parkı, basketbol, mini futbol, voleybol, tenis gibi açık hava spor aktiviteleri yaparak gün boyunca ister yaşıtları ile ister tüm aile birlikte enerjilerini atabilirler. Ayrıca, gündüz ve akşam animatörler eşliğinde fiziksel aktiviteler yapabilir, müzikli eğlencelere ve konserlere katılabilir ve sinema, mini disko ve bilgisayar oyunları oynayacakları oyun alanlarında eğlencenin tadını çıkarabilirler. Havalı tüfek, dart oyunu, bilardo, bowling, çarpışan oto, game center, playstation, soft play, jenga, kızma birader, okey, satranç, uno gibi oyunlar gün boyu çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği oyunlar arasında bulunmaktadır.
Ayrıca, plajda çocukları ile vakit geçirip eğlenmek isteyen misafirler parasiling, banana, flyboard, jetski, mable, ringo, wipeout gibi su sporları ile deniz kenarında spor ve aktivite dolu bir gün geçirebilirler.
WOMY CLUB
WOMY CLUB AMACI ; Çocuklara mutlu, unutulmaz anılar bırakarak, ebeveynlerin ; rahat, huzurlu bir şekilde tatil yapabilecekleri algısı oluşturup ,çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakıp huzurlu bir dinlenme alanı sağlamaktır.
 Aksiyon , yaratıcılık ,tatmin ,sosyal etkileşim ,gevşeme ,bireyin kendine dönmesi ,macera ,eğitim ,gelişim ve çocuğun yaşamının yeni yönlerini keşfetmesi olanakları sunulmaktadır.
 Çocuklar arasında sosyal ve kültürel temayı güçlendirmek , iletişimi artırmak ,çocuklara öz güven duygusunu ve tatil kültürünü çeşitlendirerek daha güvenli, huzur dolu tatil deneyimini Womy Club ile ön plana çıkarmayı amaçlıyoruz.
 Çocukların gerek spor , gerek eğlence ,gerek zihinsel ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanması Womy Club kilit noktası olmakla birlikte sosyal temas ve etkileşim, iletişim fırsatlarının sağlanması amaçlanmaktadır.
 Engelli çocuklar için de oyun sahası ve wc ler oluşturulmuştur.
WOMY CLUB :10:00 – 18:00 Saatleri arasında 4-9 yaş grubu çocuklara hizmet vermektedir.
WOMY CLUB PROGRAMLARI : 4-18 yaş(Mini – Maxi – Teenager) olarak aktivite programlarıyla çeşitlendirilmiştir.
 WOMY SU PARKI ADASI: Çalışma saatleri 10:00- 12:00 / 14:00 – 16:00 ‘dır.OYUN PARKI : Tüm gün boyunca kullanılmakla birlikte akşam 21:00 – 23:30 saatleri arasında da kullanılmaktadır.
 WOMY MASAL EVİ : 0-4 Yaş çocuklar ve emziren annelerin rahatlığı açısından konforla tasarlanmıştır. Bebek uyku yatakları, alt değiştirme ünitesi mevcuttur. Ebeveyn kontrolünde yardımcı personel bulundurulmaktadır.Ebeveynlere masal terapisi kitaplarıyla eğitici, kişiye özel anne – bebek ilişkisini pekiştirecek kütüphane oluşturulmuştur.
 WOMY SİNEMA ve WOMY LEGO DÜNYASI: Öğleden sonra  15:30 – 18:00 Saatlerinde açılmaktadır. Tiyatro, Sinema Gösterimi ve lego birleştirme oyunları ile çocukların farkı durumlarda gözlem yapabilme , hayal kurabilme, iletişimi kuvvetlendirme, toplum içinde uyum gösterme ve gördüklerini yorumlayabilme gibi sosyal alandaki gelişimine katkı sağlanmaktadır.
*Diğer Odalarımız Gün boyu hizmettedir.
 WOMY RESTORAN: öğle yemeği 12:00 – 13:30 olarak 1,5 saat açıktır.
WOMY RESTORAN: Pastane saatimiz ise ;15:30 – 16:30 olarak kullanılacaktır.
Ayrıca ; Womy Minik Aşçılar  aktivitelerimizde (Kurabiye yapımı ,pizza yapımı ,sosis makarna tasarımı) restoranda yapılacaktır.
 WOMY ADASI  : SANAT ETKİNLİKLERİ ;çocukların hobby ve yaratıcılık alanlarını geliştirmek amacıyla tasarlanan en renkli evimizdir. Bu etkinlikler bireysel veya grup olarak yapılabilir. Grup halinde yapılması çocuğun sosyal anlamda gelişmesine de katkı sağlar. Bu etkinlikler esnasında womy çocukları kendi sanatsal yönlerini keşfedip, geliştirebilirler. Ayrıca el becerilerinin de gelişimine büyük katkı sağlar.BU ETKİNLİKLER :Hamur çalışmaları , boyama faaliyetleri , vazo ve bardak gibi nesneleri boyama, kağıt katlama ,kartondan nesneler hazırlama , kum boyama , tişört boyama , kinetik kum çalışmaları , kil ve yoğurma çalışmaları.
WOMY GEZEGEN SERÜVENİ : Yarış parkurlarıyla ve Meslek atölyeleri ile tasarlanmış olan evimiz çocukların enerji dolu aktivite programlarıyla 10:00 / 18:00 saatlerinde sürekli hizmet vermektedir.
Oyun ve hareketli etkinliklerin yapıldığı evimiz de ; Womy Çocuklarının grup halinde oynandığında eğlenceli zaman geçirmesi ve sosyal olarak gelişmesine büyük olanak sağlıyoruz. Ayrıca tatili biten çocuğumuzun okul hayatına da olan bağlılığını ve arkadaş ilişkilerini sürdürebilmesi açısından büyük katkı olanağı sunulmaktadır. Bu alanda görev yapan personellerimiz ; çocukların zihinsel ve fiziki gelişimini en iyi oynanan oyunlar yardımı ile gözlemler. Çocuklara hedefe yönelme bilinci katar. Oynanan hareketli oyunlar çocuklarımızın fiziksel açıdan gelişimine katkı sağladığı  gibi aynı zaman da sahip oldukları enerjiyi harcamalarında da büyük katkı sağlar.
WOMY ETÜD : Ders evimiz de yapılacak olan etkinliklerimizin ilköğretim ve orta öğretime büyük katkısı olması amaçlanmıştır. okuma - yazma pekiştirme ,sayılar, temel kavramlar ve sözcük bilgisine giriş düzeyinde bilgiler aktarılır ve öğretilir. Bu etkinlikleri yaparken ; bilmecelerle tekerlemelerle, hikaye ve masallarla çocukların dil kullanım kabiliyetleri geliştirilir. Duydukları yeni kelime ve deyimlerle kelime hazineleri genişler. Daha doğru ve anlamlı cümleler kurarak kendilerini ifade edebilme özelliği kazanırlar.
Ayrıca Esma – ül Hüsna , ayetler ve sure eğitimleri ve abdest nasıl alınır temel bilgileri  verilerek çocuklarımıza islamiyetin güzelliği aktarılır.
Doğa ve Deney etkinlikleri de yapılmaktadır.


Sahil
Wome Deluxe, Avsallar’da İncekum Tabiat Parkı’nda bulunmaktadır. Otelin plajları İncekum’un incecik sarı kumlu plajlarını paylaşmaktadır. İncekum’un adından da anlaşıldığı üzere ince kumlu plajı ve sığ denizi ile çocuklarla birlikte denize girmek için de ideal bir yapısı bulunmaktadır. Otelde bayanlara özel, erkeklere özel ve karışık kullanıma açık olmak üzere 3 ayrı plaj alanı ve güneşlenme terası bulunmaktadır.
Wome Deluxe’te, çok sayıda havuz ve spa tesisi seçeneği sunulmaktadır. Bay ve bayanlara özel açık, kapalı ve çocuk havuzu olmak üzere toplamda 10 adet yüzme havuzu bulunmaktadır.
Erkeklere özel açık havuz 650 metrekare, bayanlara özel açık havuz 735 metrekare, karışık kullanımlı havuz ise 530 metrekaredir ve ayrıca karışık kullanıma açık havuzda ve bayanlara özel alanda 100 metrekare büyüklüğünde aqua park bulunmaktadır. Çocuklara özel havuzlar bayanlara özel alanda 120 metrekare, karışık kullanımlı havuzun yanında 40 metrekare büyüklüğündedir.

Balayı Konsepti
 • Giriş günü oda süslemesi ve meyve tabağı ikramı 
 • İlk sabah odaya kahvaltı ikramı
 • Seçilen bir akşam A'la Carte yemek ikramı
Genel Uyarılar

Bazı dış mekan tesisleri sadece yaz sezonu kullanıma açıktır. Hava koşullarına göre, müsaitlik durumu 7-15 gün (erken veya geç) arası değişebilir.

6 yaş üzeri erkek çocukları, özellikle bayanlara tahsis edilmiş tesislere giremezler. 6 yaş üzeri kız çocukları, özellikle baylara tahsis edilmiş tesislere giremezler.

Evcil hayvana izin verilmez.

Geç çıkış yapılması halinde, tesis 14:00-18:00 saatleri arasında çıkış yapılırsa günlük ücretin %50'si tutarında ek ücret, 21:00'den sonra çıkış yapılırsa günlük ücretin tamamını tahsil edebilir.

Mücbir sebep halinde, otel sadece Türkiye'ye seyahat kısıtlaması olması ve otel faaliyet gösterememesi durumunda iade yapacaktır. Diğer herhangi bir durumda, normal iptal politikası uygulanacaktır.

Konuk şikayetleri olması durumunda, konukların kaldıkları süre boyunca resepsiyona başvurmaları gerekmektedir, çıkış sonrasında yapılan resmi şikayetler kabul edilmeyecektir.

Yurt içi rezervasyonlara özel olmak üzere, otele varışta HES kodu talep etmektedir, kod "Hayat Eve Sığar" uygulamasından kolayca edinilebilir.

Aile oteli olarak, tek veya sadece bay grup rezervasyonları kabul edilmemektedir.

Ramazan ayı boyunca otel, Herşey Dahil (Sahur & İftar) seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Posta Başlığı

Posta İçeriği

Posta İsmi
Posta Soyismi
Mail
Ok

Send a Email is Successfull

Warning

Send a Email is Error

Contact Us